TEKNOLOJİ ÜRETEN BİR TÜRK FİRMASI: ARLA MÜHENDİSLİK...

Şirketimiz, 1993 yılında Gökfen YILDIZ önderliğinde kurulmuştur. ARLA ismi Türkçe'de Araştırma Laboratuvarı kelimelerinden türetilmiştir.

ARLA olarak ürünlerimiz, kendi AR-GE departmanımızın model ve tasarımları olup, hızlı üretim bantlarımızda ve SMD robotlarımızda üretilmektedir. Hedefimiz, uzman olduğumuz elektronik ürün geliştirme, ev ve bina otomasyonu tasarım ve üretimleri konularında toplum yararına insan hayatını kolaylaştıran ve güvenliği arttıran ürünlerimizle müşterilerimizin yalnızca bugünkü beklentilerini değil; yakın gelecekte olabilecek beklentilerine de bugünden teknolojiler üretmektir.

Müşterilerimize sürekli memnuniyet ve geleceği bizim vizyonumuzdan izleme olanağı sağlamak, kalite sistemimizi sürekli iyileştirmek en önemli hedeflerimizdendir.

ARLA her seviyedeki değerli çalışanları, profesyonel tedarikçileri, ürün satan bayileri ve uygulama yapan firmaları ile bir bütündür.

ARLA önce çalışanlarının verimliliğini, kalitesini, onlarla ürünlerin mükemmeliyetini, son olarak da müşterilerinin memnuniyetini ve yaşam kalitesini arttırmayı hedeflemekte ve taahhüt etmektedir.

Arla Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.

Yukarı Dudullu Mh. Mevdudi Sk.
(İMES San. Sit. E Kapısı Karşı Sokağı) No.22 Kat:1-4
34775 Ümraniye - İstanbul / Türkiye

Tel: +90 216 499 5347 (Pbx) Faks: +90 216 499 5348

info@vinckontrolsistemleri.com.tr
satis@arla2010.com
www.arla2010.com / www.colife.com.tr